Strona serwera EmpireMT2

Tutaj są informacje związane z serwerem. Nabór do Teamu ON!!!Prosimy o robienie kont na forum...Innaczej nie będziecie wiedzieli co się dzieje z serwerem..


#1 30-06-2012 18:43:49

kokospoko

Użytkownik

Zarejestrowany: 30-06-2012
Posty: 2
Punktów :   

Podanie o Game Master by Kolega6Stego

Wiek: 18


Miejsce zamieszkania: Warszawa



Zainteresowania: Piłka Nożna,gry komputerowe,uczeń technikum informatycznego

Dlaczego ty; Gram w Metka od wielu lat,wiem niemal wszystko na jego temat,często siedzę na komputerze,wiec bycie GM nie bd sprawiać mi największych problemów. Wypełniam rzetelnie i sumiennie swoje obowiązki. Jestem odpowiedzialny. Lubię kontakt z ludźmi, jestem jak na swój wiek dobrze wykształcony, nie mam problemów z wypowiedzią tak jak i z poprawnym pisaniem. Umiem rozwiązywać problemy, załagadzać spory.

Dlaczego na Tym serwerze; Moim zdaniem jest bardzo interesujący i nowoczesny, posiada wszystkie funkcje jakie chce,aby grac na tym Privie,Oraz Gm'owac ;P Nie chce zostać Gm'em tylko dlatego by się pobawić lecz by wprowadzić różne ciekawe pomysły, które z pewnością zainteresują wielu graczy jak i również wielu graczy sprowadzi na ten serwer.

Kilka słów na koniec: Proszę Was o przyjęcie mnie do swego grona nie zawiedziecie się na mnie na pewno! Pozdrawiam cały team. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie. Pozdrawiam i  dziękuję!


Podpis: Kolega6Stego

Ostatnio edytowany przez kokospoko (11-07-2012 16:55:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.rilko.pl materace hilding zdrowa żywność Warszawa