Strona serwera EmpireMT2

Tutaj są informacje związane z serwerem. Nabór do Teamu ON!!!Prosimy o robienie kont na forum...Innaczej nie będziecie wiedzieli co się dzieje z serwerem..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 19-08-2012 22:18:44

zbyszek144515

Użytkownik

Zarejestrowany: 19-08-2012
Posty: 1
Punktów :   

Podanie by zbysio

Cześć w tym podaniu znajduje wszystko co miało być w podaniu i wiele więcej


Chętnie zostanę zajmę pozycje   Game Mastera na serverze dedykowanym

Mam na imię Zbyszek mam 16 lat mieszkam w Słupsku.  Interesuję się grami komputerowymi
oraz motoryzacją lubię pograć w : Metin2, Counter-strike oraz inne gry typu diablo fajne gry strategiczne itp:)




Lubię spotykać się z kumplami.
Lubię ,także chodzić po lesie, pojeździć motorem .



Doświadczenie jako Game Master mam spore ponieważ znam wiele komend oraz wiem czego oczekują gracze-




miałem własny server oraz byłem na paru innych serverach GM raczej to były hamachi lub no-hamachi no ale to jednak




jest jakieś doświadczenie, grałem bardzo długo na polskim metinie miałem dość duże osiągnięcia potem zobaczyłem




że prywatne metiny są dość intesujące zacząłem przygodę z prywatnymi serverami od 5imt2,csyt2 itd.




potem postanowiłem założyć własny server hamachi  lecz nie miałem dobrego sprzętu i server okazał się stać tylko 2 tyg.




Po paru miesiącach dołączyłem do teamu servera hamachi DobrocieszMt2  następnie zacząłem się douczać




(oczywiście miałem już lepszy sprzęt) postanowiłem Na nowo zacząć mój server hamachi po tygodniu server już stał postanowiłem




go zareklamować grało tam bodajże 30 osób stał on miesiąc po czym zamknąłem go z przyczyn że mało ludzi grało.





A więc Tak :
- Jestem opanowanym człowiekiem




-Staram się nie popełniać błędów ort. wiadomo czasem się zdarzy:)




- Jeśli trzeba, dużo czasu spędzam na komputerze w wakacje oczywiście mniej niż w roku szkolnym
- Jestem Pomocny, miły




-Umie organizować różnego typu zabawy/eventy




-Chętnie pomagam na tym co umie




-Lubie doradzać w wszelakich sprawach
- Uczciwy
- W każdej chwili gotowy do pracy
-Oczywiście Mikro, TeamSpeak, Ventrilo , GG




-Nie chcę żadnych % z is za moją pomoc




-Nic nie rozdaje, nie sprzedaje eq




-Jestem cierpliwy nie wpadam w szał :-)




-Mam wielką wyobraźnie wiec mogę pomóc w new map broni zbroi mobów;p nowe dungeony byłem technikiem na paru serwerach więc mam to wszystko opanowane hmm.. można powiedzieć w jednym palcu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltania wysyłka do Anglii alpejski gończy krótkonożny szczeniaki kamery nad morzem