Strona serwera EmpireMT2

Tutaj są informacje związane z serwerem. Nabór do Teamu ON!!!Prosimy o robienie kont na forum...Innaczej nie będziecie wiedzieli co się dzieje z serwerem..


#1 20-08-2012 12:08:31

PolskiPolak

Użytkownik

Zarejestrowany: 20-08-2012
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na GM (PolskiPolak)

Wiek: : 20 lat
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zainteresowania: Informatyka zaawansowana , programowanie komputerów , Polityka ,lecz nie polska zagraniczna .
Dlaczego ty: Ponieważ mam doświadczenie w tym co robię , gm"mem byłem już na  sonixmt2 jaki i S2 divine world  , Nie chcę zostać GM dla komend , chcę nim zostać dla poma
gania graczom, oraz ogarniania serwa , lubię rozmawiać z ludźmi zapoznawać się , ale jednego nie rozumiem , pisać podanie tylko dla tego aby pojąć władzę , Nie będę pisał takich farmazonów , jak "To od was zależy czy mnie przyjmiecie " nie to zależy od Mojej Drogiej i szanowanej osoby , Ale drogi Game Adminie pamiętaj że istnieje takie coś jak 7 dni testów , jak się nie sprawdzę możesz mnie zwolnić z funkcji , lecz gdy podkreślam gdy mnie już wybierzesz nie zawiodę cb całego serwera , czas na serwer jaki mogę poświęcić to jakieś 12-13h od września po 9 -10 h, biorę nocki , poranki , popołudnia , wieczory , z ortografią nie jest źle chociaż czasem wkradnie się literówka , lecz nie używam słownika elektrycznego bo to już nie są moje umiejętności , no cóż to wszystko co chciałem napisać . Więc Zakończyłem.
Ps.
Dla mnie metin to nie całe życie jak dla innych lecz tylko zabawa .
Dlaczego na Tym serwerze: Miła atmosferka , fajnie się gra lecz trzeba by było rozkręcić trochu reklam więcej , gdy zostanę  Game Masterem postaram się jak najwięcej reklam zrobić dla serwera .
Kilka słów na koniec: Zależy mi na zostaniu Game Masterem ale nie tak bardzo by płakać gdy mnie nie wybierzecie , lecz wiedźcie wybranie mnie to dobra decyzja . Może i znajdzie się fundusz na lepsze forum bez reklam , dla serwera .
Podpis: PolskiPolak Pozdrawiam .

Ps . Nie wiedziałem czy można dać własne podanie więc ulepszyłem wasze kolorami .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWiedza wynajem autobusów Piła zaproszenia-komunijne-wzory.eu