Strona serwera EmpireMT2

Tutaj są informacje związane z serwerem. Nabór do Teamu ON!!!Prosimy o robienie kont na forum...Innaczej nie będziecie wiedzieli co się dzieje z serwerem..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 27-06-2013 17:39:07

Pikusiany

Użytkownik

Zarejestrowany: 27-06-2013
Posty: 1
Punktów :   

[Rekrutacja GM] Pikusiany.

Wiek: 18 lat.
Miejsce zamieszkania:

Wrocław

Zainteresowania: 

Moim zainteresowaniem jest kolarstwo oraz tworzenie grafiki komputerowej na poziomie amatorskim.

Dlaczego ty:

Dlaczego ja?
Odpowiedź jest prosta, nie raz sprawdzałem się w roli GM, ów rangę miałem na serwerze kolegi który nawet dobrze się rozwijał, niestety kumpel przez szkołę i problemy prywatne nie mógł dalej prowadzić serwera. Posiadam cechy sprzyjające GM, np. Praktycznie nigdy się nie stresuję, potrafię nawiązać z ludźmi kontakt, jestem przyjacielskim i towarzyskim człowiekiem, nigdy nie szukam zwady, każdy problem zawsze rozwiązuję poprzez rozmowę, praktycznie zawsze mam czas na grę. W metina gram od kilku lat, zaczynałem na wersji polskiej, gdzie udało mi się osiągnąć 75 lvl wojownika mental. Później przerzuciłem się na prywatne serwery niemieckie takie jak balckmetin2. Więc jak widzicie doświadczenie mam całkiem niezłe, a każdy wie że doświadczenie jest prawie jak wino, a wino jest im starsze tym lepsze.

Dlaczego na Tym serwerze:

Szczerze?

Gdy pierwszy raz zarejestrowałem się na forum, od razu zauważyłem że panuje tu dobra atmosfera, każdy każdemu próbuje pomóc, każdy udzieli jakiejś dobrej rady, a wiadomo jeżeli jest zgrana ekipa, dobrzy gracze, to gra płynie szybko i przyjemnie.

Kilka słów na koniec:

Na koniec chciałbym się przedstawić i troszkę o sobie opowiedzieć. Więc nazywam się Wojciech i w tym roku ukończyłem 18 lat, na co dzień uczęszczam do II klasy Technikum Logistycznego w Trzebnicy. (Dolny śląsk) Jak już wcześniej powiedziałem interesuję się kolarstwem oraz w wolnym czasie tworzeniem grafiki komputerowej na poziomie amator. Moja kariera z światem metin 2 rozpoczeła się jakieś 3-4 lata temu, dokładnie nie pamiętam, ale byłem wtedy jeszcze młodym dzieciakiem. Tutaj także kieruję prośbę do Team`u serwera o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam! 
Podpis: Pikusiany


Ostatnio edytowany przez Pikusiany (27-06-2013 17:39:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltania wysyłka do Anglii alpejski gończy krótkonożny szczeniaki kamery nad morzem