Strona serwera EmpireMT2

Tutaj są informacje związane z serwerem. Nabór do Teamu ON!!!Prosimy o robienie kont na forum...Innaczej nie będziecie wiedzieli co się dzieje z serwerem..


#1 23-06-2012 09:34:13

DraxU

Użytkownik

Zarejestrowany: 23-06-2012
Posty: 1
Punktów :   

Podanie by DraXu

Wiek:15
Miejsce zamieszkania: Oświęcim
Zainteresowania: Hmm dużo tego jest.Sport,Cs,Metin2,informatyka.
Dlaczego ty: Ponieważ jestem kreatywny i pomysłowy.Mam bardzo dobry kontakt z graczami na każdym serwerze na jakim gram.Mam dużo czasu,Mógłbym dużą jego część poświęcić serwerowi.Rzetelnie wykonuje swoją pracę.Mam duże doświadczenie ponad 5 lat gry w metina.Bardzo dużo razy byłem GM na dedykach jak i hamachi.Komendy mam w małym paluszku.Posiadam cechy charakteru godne mistrza gry takie jak: Sumienność,pracowitość,zaradność,punktualność.Poza tym jestem miły,kulturalny,koleżeński.Posiadam komunikatory takie jak GG,TS3,SKype.Umiem zajmować się sprawami organizacyjnymi.Takimi jak eventy czy konkursy.Świetnie znam ortografię.
Dlaczego na Tym serwerze:Po prostu serwer mi się spodobał.Zauważyłem ogarniętą i świetnie pracującą administrację.Ten serwer ma przyszłość i chciałbym wam pomóc w rozwijaniu go.
Kilka słów na koniec: Proszę chociaż o szansę w celu wykazania moich umiejętności.
Podpis: DraxU Pozdrawia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plWiedza wynajem autobusów Piła zaproszenia-komunijne-wzory.eu